פדיקור

לרגליים שלך מגיע הטוב ביותר

הרגליים שלנו הן כנראה האיבר הכי עסוק בגוף. אנחנו הולכות, מסתובבות, מחליפות נעליים לפי המלתחה שלנו, אנחנו מזיעות ושוטפות ומקררות ומחממות ובסוף צריכות לתת יחס מיוחד לכפות הרגליים שלנו – שמתעייפות בדרך.

אני מציעה טיפולי פדיקור בזכרון יעקב מתוך ניסיון עשיר של למעלה מעשר שנים בתחום. טיפולי פדיקור רפואי שיהפכו את הרגליים שלך לבריאות יותר, מטופחות יותר ואסתטיות יותר

הטיפולים מבוצעים בקליניקה שלי שנמצאת באזור שקט של המושבה, עם נוף להרים ואווירה אישית ואינטימית. כל אחת זוכה לטיפול מקצועי ומוקפד, עם חומרי טיפול וציוד מקצועי שעובר חיטוי וניקיון מוקפדים, בלי פשרות.

פדיקור מניקור בזכרון יעקב – לכל הבנות שבסביבה

מתוך הניסיון וההכשרה המקצועית שעברתי בתחום, צברתי קהל של לקוחות שמגיע אליי מכל רחבי האזור ונהנה מטיפולי פדיקור מניקור בזכרון יעקב, במקום נעים ומזמין.

בין הידיים לרגליים, בין פדיקור לטיפולי ציפורניים אסתטיים, כבר שנים שאני מאוהבת בתחום וכל הזמן לומדת עליו עוד ועוד. אחרי הכשרה מקצועית, פתחתי את הפינה הקטנה שלי שאליה מגיעות בנות מכל הסביבה שכבר מכורות לדבר.

פדיקור נעשה תוך שימוש במכשור מקצועי. אנחנו מתחילות בניקוי האזור, לחות, טיפול בעור קשה ויבש, קילוף ושיוף והכנת הציפורן לשלב הבא – עיצוב הציפורן. אחרי שהציפורניים נקיות ובריאות והעור מסביב רך ונעים, אפשר לבחור עיצוב ציפורניים מקצועי מתוך מגוון אפשרויות שאני מציעה.

לצד בניית ציפרוניים בזכרון, פדיקור וטיפולי ציפורניים נוספים, אני מתמחה בטיפולי ביו סקלפצ'ר, טיפול חדשני בג'ל מיוחד ששומר על מראה הציפורן, מגן עליה מנזקים ומבטיח מראה אסתטי ומהמם לאורך זמן.

למה חשוב לפרגן לעצמך פדיקור מקצועי?

פדיקור רפואי ומקצועי הוא לא רק דרך לשמור על הרגליים שלך מטופחות ואסתטיות. 

בהרבה מאד מקרים מדובר בטיפול כמעט רפואי לכל דבר.
יובש, סדקים, פטרת ציפורניים, שינויי אקלים ושימוש בחומרי טיפוח לא נכונים – כל אלו יכולים להרוס לנו את הציפורניים ולפגוע בעור כפות הרגליים. 

מסיבה זו אני מציעה להשקיע בטיפוח ולהגיע לטיפול מקצועי אצל קוסמטיקאית מנוסה. רק קוסמטיקאית שלמדה את התחום, משתמשת במוצרים הנכונים ויודעת להתאים לכל אחת את הטיפול הכי טוב בשבילה, תוכל לשפר את המצב ולהפוך את הרגליים שלך למטופחות – לאורך זמן.

בואי להתנסות בטיפול פדיקור בזכרון יעקב, אני מחכה לך!

כל מה שאת צריכה במקום אחד​