הדבקת ציפורניים

הדבקת ציפורניים

אם את כוססת ציפורניים, אם את מפחדת מסדקים ומציפורניים שבורות, אם את פשוט רוצה פתרון מהיר ואסתטי – הדבקת ציפורניים זו כנראה השיטה שמתאימה לך.

בעיניי הדבקת ציפורניים היא לגמרי אומנות. לדייק, להתאים, לקצר או להשאיר ארוך, בדיוק כמו שאת אוהבת. כל אחת מעדיפה לוק אחר.

מאז שהייתי קטנה הסתכלתי על ציפורניים מטופחות והתאהבתי במקצוע. כשגדלתי הלכתי ללמוד את המקצוע, התמחיתי בטיפוח ציפורניים בין שאר הדברים האחרים והיום אני מציעה הדבקת ציפורניים בזכרון יעקב כחלק ממגוון טיפולי יופי מפנקים.

אפשר להזמין טיפולי הדבקת ציפורניים בזכרון יעקב ולהגיע לקליניקה שלי כדי להנות מטיפול מהיר ויעיל שמותאם לך. אנחנו בוחרות יחד את האורך והסגנון, אני דואגת להדבקת ציפורניים איכותית עם חומרים שמזינים את העור ושומרים על הציפורן הטבעית ובסוף מורחת ומטפלת גם בצבע ובלוק. התוצאה היא תמיד מהממת!

פתרון מעולה לכל אירוע

אם את מתכוננת לאירוע ואין לך זמן להצמיח ציפורניים מטופחות, הדבקה היא פתרון מעולה בשבילך. אחרי כמה שלבים של עבודה, באווירה הנעימה שתמצאי אצלי בקליניקה, ניצור עבורך ציפורניים חדשות – מטופחות ואסתטיות, כי בניית ציפורניים בזכרון זה רק אצל קרן.

בקליניקה תמצאי מגוון גדול של עיצובים וצבעים, שתוכלי לבחור מביניהם את הגוונים שמתאימים לשמלה, לנעליים, לתכשיטים ולכל שאר הפריטים שאת משלבת בלוק לאירוע.

בואי להנות מהדבקת ציפורניים מפנקת

ליצור סטייל מהמם בכל צבעי הקשת

הדבקת ציפורניים מתחילה קודם כל בטיפוח הציפורן. אם הציפורן הקיימת קצרה מדי, סדוקה או יבשה אנחנו נטפל בה באמצעות טיפול מקדים, נכניס רכות, נשייף ונכין אותה לקראת הדבקת הציפורניים.

אחר כך אנחנו עוברות אליך ואת יכולה לבחור את העיצוב הכי מתאים לך, כדי ליצור מראה מושלם בשבילך. אז איך אנחנו בוחרות את העיצוב בשבילך?

  • חושבות על אורך שאת יכולה לתחזק. הדבקת ציפורניים יכולה להיות של ציפורניים קצרות או ארוכות מאד. תמיד תבחרי באורך שמתאים לך ותוכלי להתמודד איתו.

     

  • חושבות על הקישוטים שהכי מתאימים לך – אם בא לך להוסיף ניצוץ ללוק, קישוטי ציפורניים יעשו זאת בקלות.

כל מה שאת צריכה במקום אחד​