איפור קבוע

איפור קבוע

למרות שאני אוהבת את המגוון הגדול שמציע לנו תיק האיפור שלנו, איפור קבוע שנעשה בצורה מקצועית חוסך לנו המון. קודם כל, אנחנו נשארות מטופחות כל הזמן. וחוצמזה, יש לנו את הבסיס הכי טוב לכל סוג אחר של איפור שנרצה להוסיף.

אם את מחפשת מאפרת מקצועית בזכרון יעקב שתוכל להגשים לך חלום ולחסוך לך שנים של התעסקות, טוב שנפגשנו. במהלך השנים רכשתי הכשרה וניסיון בטכניקות איפור קבוע מקצועי ואני מזמינה אותך להפוך את החיים שלך להרבה יותר קלים.

חשוב לדעת:
איפור קבוע צריך להיעשות רק על ידי קוסמטיקאית שהוכשרה לתחום. זוהי מיומנות שדורשת המון אחריות, סטריליות ודיוק.

איפה אפשר לעשות איפור קבוע?

איפור קבוע נעשה בגבות כדי לשמור על מראה אסתטי ומטופח. בנוסף, אפשר ליצור איפור קבוע בשפתיים שיישאר בדרך כלל לכמה שנים טובות ועיצוב של קו האייליינר. גם הדגשת תווי פנים אפשר לעשות באמצעות איפור מקצועי. תוכלי למצוא אצלי בקליניקה טיפולי איפור קבוע בזכרון יעקב שעומדים בסטנדרטים הכי גבוהים שיש.

כדי להנות מהתוצאות הכי טובות, חשוב לבחור חומרים איכותיים, ציוד מקצועי וכמובן מומחית לאיפור קבוע שיודעת בדיוק איך לבצע את התהליך.

רוצה להנות מאיפור קבוע בלי דאגות?

איפור קבוע בגבות

הגבות שלנו הן אתגר גדול שאנחנו חייבות לתחזק כל הזמן. הן המסגרת המושלמת לפנים.

לכן רבות מאיתנו בוחרות איפור קבוע לעיצוב הגבות. איפור קבוע לגבות מקצר משמעותית את התחזוקה של הגבות ועוזר לנו לשמור על מראה אסתטי לאורך שנים רבות.

איפור קבוע בשפתיים

יחד נבחר את גוון הפיגמנט שמתאים לעור הפנים שלך, לסגנון האיפור שאת אוהבת וייראה הכי טבעי יחד עם שפתונים וליפגלוסים שתרצי להתאפר באמצעותם במהלך הזמן.

האיפור נעשה באמצעות מחט מקצועית עדינה, שעוקבת אחרי קו השפתיים. כמו בכל תהליך איפור קבוע, גם כאן דרוש דיוק ואחריות רבה

איפור קבוע בקו הריסים

כדי ליצור מראה של איילינר, נבחר את הסגנון הרצוי. בדרך כלל נעקוב אחרי קו הריסים ונבחר גוון טבעי ככל האפשר, בדרך כלל שחור או חום כהה. אחר כך, אני עוקבת אחרי קו הריסים עם המחט ויוצרת את המראה המודגש. איפור מקצועי קבוע יכול להחזיק מעמד אפילו 20 שנה, אם עושים זאת אצל מאפרת מקצועית.

איפור קבוע להדגשת תווי פנים​

כדי להדגיש את מבנה העצמות הטבעי שלנו, ליצור עידון בפנים ולתת לעצמנו מראה צעיר ומטופח, אפשר לבחור טיפולי איפור קבוע שמדגישים את תווי הפנים בעדינות.

האיפור הקבוע מחזיק מעמד מספר שנים ואחר כך יש לחזור על הטיפול.

כל מה שאת צריכה במקום אחד​