עיצוב גבות

עיצוב גבות זו אמנות אמיתית, כי כל אחת מאיתנו היא לגמרי אחרת.

לכל אחת מבנה פנים שונה, גוון שיער קצת אחר ולוק שמתאים לה. כשאני מעצבת גבות אני בודקת מה הכי יתאים לך, איך להוציא אותך מהקליניקה כשאת נראית ומרגישה נפלא, כשהגבה מחמיאה למבנה הפנים ויוצרת מראה סימטרי ומטופח.

אם את מחפשת מעצבת גבות מומלצת אני מזמינה אותך להגיע אליי לקליניקה בזכרון יעקב ולהנות מטיפול מושלם לפנים שלך ומעיצוב גבות שמותאם רק לך. הבנות שמגיעות אליי לא באות רק מזכרון יעקב, אלא מבנימינה, פרדס חנה, חדרה ואפילו מתל אביב ומחיפה ונהנות שוב ושוב מעיצוב גבות מקצועי שמותאם להן בדיוק.

גבות – המסגרת המושלמת לפנים מטופחות

אחרי שהשקעת בטיפול פנים מפנק, השתמשת בקרם הלחות הכי טוב לך, השקעת בתכשירי איפור ולמדת איך לאפר את עצמך ביומיום כדי להיראות הכי מטופחת שיש, אל תשכחי את הגבות שלך. גבה שהיא לא סימטרית ולא מטופחת, יכולה להרוס את הלוק שלך, גם אם את משקיענית.

עיצוב גבות מקצועי מבטיח שהגבות שלך יהיו מסודרות ומטופחות ומתאימות למסגרת הפנים שלך, לסטייל ולאופי.

אם את מחפשת מעצבת גבות בזכרון יעקב שיש לה ניסיון של שנים, אשמח שתבואי לבקר. הקליניקה שלי נמצאת במקום שקט, הטיפולים נעשים באווירה אינטימית ואישית ואני שמה דגש מיוחד על ניקיון, היגיינה ואסתטיקה. מקום שבו כל אחת באמת מרגישה הכי בבית.

בואי להנות מעיצוב גבות מקצועי בהתאמה אישית

עיצוב גבות – איך אני בוחרת בעיצוב המתאים לך?

במהלך הרבה מאד שנים שאני בתחום היופי, למדתי שכל אחת מאיתנו היא לגמרי אחרת. כל טיפול אצלי מותאם אישית. כשמדובר בעיצוב הגבות שלך, אני מתייחסת לכמה דברים שונים.

הדבר הראשון הוא הסגנון שלך – חשוב לי שעיצוב הגבה יהיה כזה שירגיש לך הכי בנוח. יש מי שאוהבת גבות עבות במראה טבעי, אחרות מעדיפות גבות דקיקות. אני מתאימה את העיצוב לסגנון שלך, אבל דואגת שהעבודה תהיה מקצועית והתוצאה תהיה טבעית ככל האפשר.

הדבר השני הוא מבנה הפנים שלך – לא כל עיצוב גבה יתאים לכל אחת. לפעמים גבה דקיקה מדי תיצור מראה לא טבעי ואפילו פחות מחמיא. גבה עבה יכולה ליצור מראה אגרסיבי בהתאם לתווי הפנים. לכן, תמיד אתאים את עיצוב הגבה למראה שלך ולנתונים הטבעיים שלך.

הדבר האחרון הוא טרנדים – גם בעיצוב גבות יש טרנדים שונים. למרות שאני מתעדכנת כל הזמן בטרנדים הכי חמים בעולם הטיפוח, חשוב לי שלצד הטרנד נתאים את הגבה בעיקר אליך.

כל מה שאת צריכה במקום אחד​