הרמת ריסים

הרמת ריסים

אומרים שאנחנו מדברות דרך העיניים קודם כל ואני באמת מאמינה שזה נכון. כמו החיוך המושלם, כך הניצוץ שבעיניים שמודגש באמצעות איפור שמתאים לך, יכול לעשות את כל הרושם.

אם פעם היינו צריכות למרוח שכבות מסקרה עבות כדי ליצור מראה של עיניים פקוחות ומטופחות, היום אנחנו יכולות להנות מטיפול הרמת ריסים שמשאיר את העיניים מאופרות בלי שנצטרך לחדש את המסקרה כל הזמן.

אני מציעה טיפולי הרמת ריסים בזכרון יעקב בקליניקה נעימה, מזמינה ואסתטית שבה תוכלי להפוך את העיניים שלך לכאלו שאי אפשר להתעלם מהן

איך זה עובד?

טיפול הרמת ריסים מתאים למי שיש לה ריסים דקיקים ורוצה להדגיש את סביבת העיניים או רוצה להדגיש את הריסים הצפופים וליצור מראה יותר בולט ומודגש. הטיפול מתבצע בעדינות ובזהירות באמצעות ציוד מקצועי ואורך כ-45 דקות.

הטיפול נעשה באמצעות מכשור עדין מאד ובהתייחסות לכל ריס וריס. במהלך הטיפול אני דואגת לכסות את אזור העין ומתרכזת רק באזור קו הריסים, שם אני מעגלת ומדגישה כל ריס. התוצאה הסופית היא ריסים בולטים ומטופחים.

בואי להנות מטיפול הרמת ריסים לשדרוג מראה הפנים

הרמת ריסים – טיפול חדשני ומקצועי

בכל פעם מחדש אנחנו מתאהבות בטיפול שמבטיח להשאיר אותנו מטופחות ובקלות. טיפול הרמת ריסים הוא בדיוק כזה – הוא מאפשר לנו לשמור על מראה מטופח של הריסים לאורך כמה שבועות. על הטיפול צריך לחזור מדי פעם בפעם כדי לשמור על תוצאות טובות, אבל הוא חוסך לנו הרבה מאד התעסקות ומקצר את שגרת האיפור שלנו בכל בוקר.

גם כשאנחנו לא מאופרות, טיפול הרמת ריסים חדשני שנעשה בצורה מקצועית יוצר מראה מטופח במינימום השקעה. אם את רוצה להבטיח שתמיד יסתכלו לך לתוך העיניים ותמיד תרגישי מטופחת ומאופרת – זה הטיפול המושלם בשבילך.

בואי להנות מטיפול הרמת ריסים בזכרון יעקב, בקליניקה מקצועית שכולה אהבה ליופי. בכל טיפול אני מתייחסת באופן אישי לנתונים שלך, דואגת שתרגישי הכי בנוח ולא מוותרת לרגע על היגיינה, ניקיון ואסתטיקה. הכל כדי שהתוצאה הסופית תהיה מושלמת.

כל מה שאת צריכה במקום אחד​