נעים מאוד

אני קרן אמסלם

ומאז ומתמיד אני מחוברת
לעולם היופי.

כבר מגיל צעיר אני מאוהבת בלקים, תסרוקות, איפור וטיפוח.

כשהייתי קטנה הייתי אחראית על טיפוח הבנות בשכונה שלי. הייתי מאפרת, מסדרת את השיער ומורחת לק לכל מי שרק הייתה מסכימה לתת לי ללמוד ולהתנסות על בשרה.

לכן, המסלול הכי טבעי בשבילי היה ללמוד, לצבור ניסיון ולפתוח את הקליניקה שלי, בה תוכלי להנות מטיפולי ציפורניים, איפור קבוע, פדיקור, הרמת ריסים, טיפולי שעווה והסרת שיער ועוד.

היום יש לי מכון יופי בזכרון יעקב שאליו מגיעות בנות מכל רחבי האזור ואפילו כאלו שמתגוררות בתל אביב ומגיעות במיוחד לבקר אותי.

הדרך לכאן

כבר בשנת 2005 יצאתי ללמוד והתמחיתי בטיפוח ציפורניים. למדתי באופן מקצועי והמשכתי להתפתח במסגרת קורסים והשתלמויות נוספות.

לצד עיצוב ציפורניים למדתי ספרות ותסרוקות, איפור קבוע ועוד מגוון רחב של תחומים מעולם הטיפוח. כך אני יכולה להציע היום טיפולי קוסמטיקאית בזכרון יעקב לכל נשות הסביבה.

מגוון טיפולים אסתטיים – במיוחד בשבילך

הקליניקה שלי נמצאת בחצר קטנה ומבודדת, שמאפשרת לנשים שמגיעות אליי להרגיש בבית. אני עושה הכל כדי שתרגישי בנוח כשאת מגיעה אליי.

הנשים שמגיעות לטיפולי קוסמטיקה בזכרון יעקב מגיעות מבנימינה, פרדס חנה, חדרה ואפילו מאזור תל אביב ומאזור חיפה ונהנות אצלי מבילוי אמיתי שכולו יופי וטיפוח.

בכל טיפול שאני עושה, אני דואגת לניקיון, סטריליות וחיטוי כלי העבודה שלי. לכל אחת מלקוחותיי יש את כלי הטיפוח שלה, כדי שהטיפול יהיה נעים, נקי ואינטימי – מותאם בדיוק לה.

טיפולי האסתטיקה שאני מציעה בקליניקה נעשים בשיתוף פעולה עם רופאים שמגיעים עד אליי ומספקים טיפולי מתיחת פנים ועוד.

כשהנשים שמגיעות אליי יוצאות עם חיוך ומרגישות יפות ומאושרות – עשיתי את שלי! אני מזמינה אותך להגיע אליי לפינוק אמיתי ולצאת עם ציפורניים מושלמות, איפור נהדר ותחושה נפלאה – שאת הכי יפה שיש!

תקבעי תור – אני מחכה לך!