שעווה

שעווה

יפה, מטופחת וחלקה – שלוש מילים שעובדות מעולה ביחד. אין שיטה יותר קלאסית ומדויקת להסרת שיער מאשר שעווה.

בקליניקה שלי בזכרון יעקב תוכלי להנות מטיפול שעווה נעים ומקצועי, באווירה נוחה ואינטימית.

במשך יותר מעשר שנים אני עוסקת ביופי ובין היתר מציעה טיפולי שעווה בזכרון יעקב לבנות המושבה והסביבה. בנות שמחפשות הסרת שיער באזור מגיעות אליי מזכרון, אבל גם מבנימינה, פרדס חנה, חדרה ואפילו תל אביב וחיפה.

אני מזמינה אותך להגיע לטיפול הסרת שיער בזכרון יעקב ולהנות מתוצאות מעולות, באחריות.

שעווה – הדרך הכי קלאסית לשמור על גוף מטופח

כקוסמטיקאית אני לומדת כל הזמן שיטות חדשות להסרת שיער, אבל שעווה תמיד מספקת לי את הפתרון הכי מהיר והכי קל. לא לכולנו יש זמן ותקציב להשקיע בטיפולי הסרת שיער ארוכי טווח ושעווה יוצרת את התוצאות הכי טובות. זו הדרך הכי מהירה ויעילה להיפטר משיער מיותר.

אם את מחפשת קוסמטיקאית בזכרון יעקב שאצלה תוכלי באופן קבוע להסיר את השיער המיותר, הגיע הזמן שנכיר. אצלי בקליניקה תוכלי להנות מאווירה נעימה ואינטימית ומטיפולי הסרת שיער בשעווה ברגליים, בידיים, בבית השחי ובמפשעות.

בכל טיפול אני מקפידה על ניקיון והיגיינה ועל דיוק ומקצוענות – כדי שיהיה לך הכי נעים שאפשר.

בואי לטיפול שעווה בזכרון יעקב אצל קוסמטיקאית מקצועית - לחצי כאן להזמנת תור

אז איפה אני מציעה טיפולי שעווה ?

טיפול שעווה ברגליים: עם החצאית המושלמת או השמלה הכי מחמיאה, הולך לוק אחד בלבד – רגליים חלקות ומטופחות. אני מזמינה אותך לטיפול שעווה מקצועי בקליניקה שלי שיבטיח רגליים הכי יפות שיש.

טיפול שעווה בבית השחי: במקום לגלח ולהסתכן בגירויים לא נעימים, שמרי על בית השחי שלך חלק ומטופח עם טיפול שעווה מהיר, מקצועי ומדויק.

טיפול שעווה בידיים: כמו העיניים והחיוך המושלם, גם הידיים שלנו הן מראה של מי שאנחנו. עדינות, נשיות ורוך זה הבסיס של טיפול שעווה בידיים, שמסיר את כל השיערות ומותיר את היד שלך חלקה ונעימה.

טיפול שעווה במפשעות: בקליניקה אני מציעה לך טיפול הסרת שיער מהיר ומדויק גם למפשעות.

כל מה שאת צריכה במקום אחד​